bozar napisał(a):

Jeszcze taka krótka refleksja odnośnie pracy naszej siatki skautingu i planowania transferów na podstawie wywiadu Valckxa dla "GW". Szanowny Pan Dyrektor mówi tak :
"Mamy kilku ciekawych kandydatów. W ciągu ostatnich dziesięciu dni obejrzałem ok. 40-45 DVD z zawodnikami. Teraz oglądamy ich - razem ze skautami - na żywo."
TERAZ?
To ja naiwny myślałem że ten etap prac został wykonany podczas rundy jesiennej.. a TERAZ miały być konkretne rozmowy z wybranymi piłkarzami. Nie trzeba być wielkim specem by wiedzieć że na negocjacje i badania wydolnościowe przed podpisaniem kontraktu trzeba poświęcić sporo czasu.
Tymczasem na niecałe dwa tygodnie przed rozpoczęciem przygotowań do rundy wiosennej nasz dyrektor sportowy dopiero ogląda sobie dvd...
Deja vu?
Ciężko zachować chociażby cień optymizmu. Naprawdę.
|
Ludzie, nie popadajmy w paranoję i nie analizujmy każdego słowa wypowiedzianego przez Valckxa... Skoro facet pracował w PSV to chyba wie jak się robi tranfery i nie uczmy go tej sztuki. Jestem pewien, że Bednarz, czy Mielcarski mogą mu w tej kwestii wiązać buty, a dla niektórych z Was to właśnie Mielcarski był Bogiem. Okienko dopiero się zaczęło, ja jestem dobrej myśli i uważam, że maksymalnie do końca stycznia kadra będzie uzupełniona.