Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Q13SON
Senior Member
Od: 06.2005
Offline
#
11302
09.01.2011, 12:32
Tomasz Lis o dzikim kraju
http://www.youtube.com/watch?v=y4PtFm-mqkE
Dla "baranów" z PO
Q13SON
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Q13SON
Znajdź inne posty napisane przez Q13SON