Wyświetl pojedynczy post
bozar
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39465
Stary 09.01.2011, 11:58
Jeszcze taka krótka refleksja odnośnie pracy naszej siatki skautingu i planowania transferów na podstawie wywiadu Valckxa dla "GW". Szanowny Pan Dyrektor mówi tak :

"Mamy kilku ciekawych kandydatów. W ciągu ostatnich dziesięciu dni obejrzałem ok. 40-45 DVD z zawodnikami. Teraz oglądamy ich - razem ze skautami - na żywo."

TERAZ?
To ja naiwny myślałem że ten etap prac został wykonany podczas rundy jesiennej.. a TERAZ miały być konkretne rozmowy z wybranymi piłkarzami. Nie trzeba być wielkim specem by wiedzieć że na negocjacje i badania wydolnościowe przed podpisaniem kontraktu trzeba poświęcić sporo czasu.
Tymczasem na niecałe dwa tygodnie przed rozpoczęciem przygotowań do rundy wiosennej nasz dyrektor sportowy dopiero ogląda sobie dvd...

Deja vu?

Ciężko zachować chociażby cień optymizmu. Naprawdę.
Odpowiedz cytując