Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
Sewko
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Skawina
Offline
#
9253
09.01.2011, 11:14
Na dzis narazie gram cos takiego
Tepes - Stoch 2
Leicester - Man City (handicap 1-0) 2
Napoli - Juve 2
Catania - Inter 2
i to wszystko na systemie 2z4
ZAWSZE NAD WAMI...
Sewko
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sewko
Znajdź inne posty napisane przez Sewko