Wyświetl pojedynczy post
Sewko
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9253
Stary 09.01.2011, 11:14
Na dzis narazie gram cos takiego

Tepes - Stoch 2
Leicester - Man City (handicap 1-0) 2
Napoli - Juve 2
Catania - Inter 2

i to wszystko na systemie 2z4
ZAWSZE NAD WAMI...
Odpowiedz cytując