Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11297
Stary 09.01.2011, 10:44
Do popierajacych PiS.


Wszyscy wiemy co gnebi nasze finanse i powoduje najwieksze dlugi - to nasz system emerytalny. Wiemy takze, ze mozna go poprawic jedynie poprzez likwidacje:

- mundorowek
- przywilejow gorniczych
- przywilejow zwiazkowych
- zrownaniem wieku emerytalnego obiet i mezczyzn
- wydluzeniem wieku emerytalnego
- zmiany w kRUS

Teraz pytanie do Was. Czy Wasza partia to zrobi? PiS jest partia katolicko-socjalna, gdzie czesc z powyzszych punktow za swoich rzadow jeszcze zwiekszyla. Teraz mialaby to wszystko zlikwidowac?


Druga sprawa, szczegolnie kierowana do Orzeu.

Dyskredytujesz plan budowy drog podajac przyklady jakis marnych odcinkow ktore nie zostana oddane do 2012 lub nawet pozniej. Pomijasz przy tym informacje o ponad 1000 km ktore powstana. Czy to jest fair?
Przypominam ze budowa drog to nie pieczenie chleba. Nie wystarczy pare godzin i juz mamy efekt. Nie tylko kasa sie liczy. Przypominam ze ma takze duzy wplyw na budowe drog nasz klimat, gdzie warunki atmosfertyczne nie pozwalaja budowac w zimie. Oczywiscie mozna dawac chemie, ale to podwoi koszty.
Polecam wejscie na forum skyscrapercity gdzie wypowiada sie wiele osob znajacych sie na budowie drog. Tam nie ma rozpaczy, za to znajdziecie wiele pozytywnych informacji na temat budowy drog w PL.

Zycze wiecej realizmu i trzezwosci umyslu.
Ostatnio edytowane przez Szpen : 09.01.2011 o godz. 10:46.