Temat
:
WOŚP w Krakowie
Wyświetl pojedynczy post
mulda
Senior Member
Od: 12.2010
Offline
#
392
09.01.2011, 10:40
A to nie jest czasem tak ze wszyscy w TV oraz koncerty w
miastach robia za friko ? Nie liczac strat jako kase ktora mogloby sie zarobic gdyby byl to zwykly dzien pracy
mulda
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mulda
Znajdź inne posty napisane przez mulda