|
Przepraszam bardzo to nie wina Owsiaka że są wolontariusze kradnący kasę dla siebie nie wszystko da się nadzorować raczej w takim razie powinniśmy się wstydzić tych małych "polaczków". Co do prowadzenia WOŚP z kasy z odsetek to wszystko masz w statusie, ile biorą pieniędzy na działanie organizacji i wszystko mają rozliczone każdy kto chce może sprawdzić. Co do argumentu o czas reklamowy pozostawię go bez komentarza bo jest to samodzielna decyzja stacji i nic nam do tego. Póki w Polsce nie powstanie nic lepszego phi ani nawet nic co by robiło porównywalnie tyle dobrego co WOŚP, proponowałbym krytykantom stworzenie ruch, stowarzyszenia które pokazałoby jak należy robić taką zbiórkę. Niestety w Polsce powszechnym jest toczenie piany kiedy komuś coś wyszło....
|