mic napisał(a):

|
pozdi91: kup jakis najprostszy router (np D-link di-524). Laczysz kablem modem z routerem. Sterownikow nie potrzeba. Konfiguracja intuicyjna, zabezpieczanie tez. W razie czego pisz to pomoge Ci go skonfigurowac/zabezpieczyc
|
dzięki, w razie problemów zwrócę się z pytaniami.