Wyświetl pojedynczy post
pozdi91
Senior Member
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#381
Stary 08.01.2011, 23:58
mic napisał(a):Wyświetl post
pozdi91: kup jakis najprostszy router (np D-link di-524). Laczysz kablem modem z routerem. Sterownikow nie potrzeba. Konfiguracja intuicyjna, zabezpieczanie tez. W razie czego pisz to pomoge Ci go skonfigurowac/zabezpieczyc
dzięki, w razie problemów zwrócę się z pytaniami.
Odpowiedz cytując