danpe_ napisał(a):

Tylko dlaczego w zespole Trinity nie było mojej ulubionej blondynki potrafiącej tak niesamowite wygibasy sadzić? Trochę się zbulwersowałem. W ogóle dziewczyny z zespołu Trinity dziś jakieś takie stremowane były. Zupełnie niepotrzebnie, z tej strony Błoń nie bija
|
Owa blondynka jest chora, ale na najbliższym meczu znów zasili szeregi Trinity. Jeśli zaś chodzi o tremę, to dzisiaj jedna z dziewczyn występowała na meczu po raz drugi, stąd może nerwy udzieliły się wszystkim.
Następnym razem będzie lepiej.
Dodatkowo wszystkich zainteresowanych, co dokładnie dzieje się w zespole zapraszam na stronę na Facebooku
http://www.facebook.com/pages/Trinit...12395352140796
