Wyświetl pojedynczy post
LawishPepe
Junior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: ~Muppet Show~

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 08.01.2011, 22:37
danpe_ napisał(a):Wyświetl post

Tylko dlaczego w zespole Trinity nie było mojej ulubionej blondynki potrafiącej tak niesamowite wygibasy sadzić? Trochę się zbulwersowałem. W ogóle dziewczyny z zespołu Trinity dziś jakieś takie stremowane były. Zupełnie niepotrzebnie, z tej strony Błoń nie bija
Owa blondynka jest chora, ale na najbliższym meczu znów zasili szeregi Trinity. Jeśli zaś chodzi o tremę, to dzisiaj jedna z dziewczyn występowała na meczu po raz drugi, stąd może nerwy udzieliły się wszystkim.
Następnym razem będzie lepiej.

Dodatkowo wszystkich zainteresowanych, co dokładnie dzieje się w zespole zapraszam na stronę na Facebooku
http://www.facebook.com/pages/Trinit...12395352140796

Odpowiedz cytując