Wyświetl pojedynczy post
danpe_
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 08.01.2011, 21:38
Ale cyrk. Wykrakałem z kibicem siedzącym obok ciążę Pani Doroty. Trochę sobie żartowaliśmy na przerwie po drodze dochodząc do wniosku , że taka ładna kobieta powinna mieć więcej dzieci i, że może jest w ciąży, dlatego mało gra. Kopara mi opadła po powrocie do domu i otworzenia strony Wisły
Duzo zdrowia Pani Doroto.

Fajny mecz z Odrą, szczególnie dla zawodniczek grających troszkę mniej, mogły się zgrywać z zespołem i nabywać pewności.
Jak zwykle niesamowita Erin. Wiedziałem czyj plakat sobie wieszać w pokoju Jak tak dalej będzie grać, to trzeba będzie przed tym plakatem klękać...

Tylko dlaczego w zespole Trinitry nie było mojej ulubionej blondynki potrafiącej tak niesamowite wygibasy sadzić? Trochę się zbulwersowałem. W ogóle dziewczyny z zespołu Trinity dziś jakieś takie stremowane były. Zupełnie niepotrzebnie, z tej strony Błoń nie bija
Ostatnio edytowane przez danpe_ : 08.01.2011 o godz. 21:41.
Odpowiedz cytując