|
tylko ze jak na razie nikt nie zlapał OWSIAKA na niczym ,a tylu szukało ,pieniedzmi obraca PKO a on sam jest tak przeswietlony ze jak kupi bułkę to musi sie z niej rozliczac ,co roku jest sprawdzany tak ze nam sie nie sni nawet ,no chyba ze odklada w SZWAJCARII i ucieknie tam kiedys jak bedzie mial 100lat ,bo tu bez tlumaczenia i rozliczenia jeszcze sobie nic nie kupil
|