Wyświetl pojedynczy post
węgorz2
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#373
Stary 08.01.2011, 20:19
tylko ze jak na razie nikt nie zlapał OWSIAKA na niczym ,a tylu szukało ,pieniedzmi obraca PKO a on sam jest tak przeswietlony ze jak kupi bułkę to musi sie z niej rozliczac ,co roku jest sprawdzany tak ze nam sie nie sni nawet ,no chyba ze odklada w SZWAJCARII i ucieknie tam kiedys jak bedzie mial 100lat ,bo tu bez tlumaczenia i rozliczenia jeszcze sobie nic nie kupil
Odpowiedz cytując