|
Czyli pewnie wszystko na wariackich papierach się odbędzie bo czasu mało a kart do wymiany bardzo dużo. Znając życie pewnie na tą rundę będzie można korzystać ze starych jeszcze bo wszyscy nie zdążą wymienić. Chyba że karta będzie wydawana na poczekaniu.
|