|
No coz, typowa parchata menda.
Jak tak przegladam ten temat to widze ze okreslenia "ciemnogrod", "zaslepienie" czy "agresja" pasuja dokladnie do tych ludzi ktorzy uzywaja takich wyzwisk pod adresem swoich oponentow. Ze strony krytykow orkiestry sa jakies proby merytorycznej dyskusji, ze strony obroncow tylko obelgi, czarno-bialy swiat "jak nie jestes za WOSP to znaczy ze jestes za Rydzykiem" i zerowa argumentacja.
pysio podpadles juz drugi raz w ostatnim czasie, jeszcze jedno drobne przestepstwo i wylatujesz za caloksztalt na zawsze.
|