Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39460
Stary 08.01.2011, 18:02
GajowyDrwal napisał(a):Wyświetl post
(...)Tak jak PSV pogodził się z tym, że w najbliższych 10 latach nie sa w stanie rywalizować z Manchsterem, Realem, czy Barcą, tak może i pora na nas? (...)
Kolego, czas chyba się leczyć.

Porównujesz naszą politykę transferową z klubem, w której jest ona na najwyższym poziomie. Gdzie Rzym, gdzie Krym?

Ja rozumiem żarty, ale nie w tym wątku. Science-fiction jest poniżej.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując