szczebel napisał(a):

A ja uprzedzę wszystkich
28.02 Valckx : Nikogo nie kupiliśmy , bo jesteśmy przygotowani na ofensywę transferową latem.
|
Tak samo sie dzieje w Legii... Juz przykład podałem
fotoo.pl/zdjeci a/files/2011-01/75c2a406.jpg
Bedziemy mieli drugiego HAPPY DŻON