Wyświetl pojedynczy post
SWEET_83
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39455
Stary 08.01.2011, 16:33
szczebel napisał(a):Wyświetl post
A ja uprzedzę wszystkich
28.02 Valckx : Nikogo nie kupiliśmy , bo jesteśmy przygotowani na ofensywę transferową latem.
Tak samo sie dzieje w Legii... Juz przykład podałem

fotoo.pl/zdjeci a/files/2011-01/75c2a406.jpg

Bedziemy mieli drugiego HAPPY DŻON
Odpowiedz cytując