|
dokładnie kolego nawet jak przyjdzie gość za 2 mlnE nikt nie da gwarancji że będzie ładował bramy.Robiąc transfery wszystko zależy od szczęścia.Część osób na tym forum zesikał by się za to żeby Wisełka wydała miliony na transfery ale czy one dadzą gwarancjie ?
|