Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#365
Stary 08.01.2011, 16:20
No cóż ja tylko powiem,że w takim Olsztynie około 80% sprzętu na oddziałach dla noworodków/dzieci itp. pochodzi od WOŚP-u.
Wiem,ze oznacza to degrengoladę polskiego systemu ochrony zdrowia,ale mimo wszystko dobrze,że ten Owsiak jest.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując