węgorz2 napisał(a):

DROZD nie popiera OWSIAKA bo rydzyka krew zalewa ...
!
|
Tak? Bardzo sprytnie to sobie wymyśliłeś. Masz racje Owsiaka nie popieram ideę WOŚP jak najbardziej, ubolewam tylko że z takiej ogólnonarodowej mobilizacji dzieci mogłyby więcej zyskać, ale dobre i to co jest.
Reszty Twoich afirmacji, nie komentuje bo szkoda czasu i nie lubię się zniżać.