Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#364
Stary 08.01.2011, 16:14
węgorz2 napisał(a):Wyświetl post
DROZD nie popiera OWSIAKA bo rydzyka krew zalewa ...
!
Tak? Bardzo sprytnie to sobie wymyśliłeś. Masz racje Owsiaka nie popieram ideę WOŚP jak najbardziej, ubolewam tylko że z takiej ogólnonarodowej mobilizacji dzieci mogłyby więcej zyskać, ale dobre i to co jest.

Reszty Twoich afirmacji, nie komentuje bo szkoda czasu i nie lubię się zniżać.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując