Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1865
Stary 08.01.2011, 16:02
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
http://www.weszlo.com/news/6085 I tyle w temacie-"nie chcę do Turcji".Powodzenia Kamil!
Dla ligi szkoda. Cóż Grosik będzie podbijał tamtejsze kasyna.

Właśnie Grosicki gra na Ambra Cup i się opieprza, widać że nie chce kontuzji złapać.
Odpowiedz cytując