Temat
:
Transfery Polska
Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline
#
1860
08.01.2011, 15:53
kreseq
napisał(a):
Bo Peszko gral w Amice a Mierzej gra w DiscoPolo
? Normalnie towar i innej półki
Nie rozumiem tez co Wy tak naskakujecie na tego Mierzejewskiego. Chlopak ma wszystko czego potrzeba by byc w przyszlosci czolowym zawodnikiem reprezentacji.
Popieram.
W moim odczuciu skoro Paweł Brożek poszedł za ponad 2mln E, to Mierzejewski też jest wart 2mln.
Dla mnie obecnie jest najlepszym ligowcem.
Proud
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Proud
Znajdź inne posty napisane przez Proud