Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1860
Stary 08.01.2011, 15:53
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Bo Peszko gral w Amice a Mierzej gra w DiscoPolo ? Normalnie towar i innej półki

Nie rozumiem tez co Wy tak naskakujecie na tego Mierzejewskiego. Chlopak ma wszystko czego potrzeba by byc w przyszlosci czolowym zawodnikiem reprezentacji.
Popieram.

W moim odczuciu skoro Paweł Brożek poszedł za ponad 2mln E, to Mierzejewski też jest wart 2mln.
Dla mnie obecnie jest najlepszym ligowcem.
Odpowiedz cytując