krzysiek92 napisał(a):

|
studniówka za parę godzin! wypada dziewczynie kupić bukiet/ pojedynczy kwiat? coś jeszcze o czym mogłem zapomnieć..? konkrety proszę..
|
Jak jedziesz po dziewczynę do niej do domu, to weź kwiaty dla dziewczyny i dla mamy dziewczyny.
I piersiówkę dla siebie i kolegów
