krzysiek92 napisał(a):

|
studniówka za parę godzin! wypada dziewczynie kupić bukiet/ pojedynczy kwiat? coś jeszcze o czym mogłem zapomnieć..? konkrety proszę..
|
Raczej jeden jakiś kwiatek. Kup różę ładnie Ci tam pani za ladą ją przystroi, z ceną do dyszki się zmieścisz raczej. Skołuj sobie jakiś aparacik jeśli wiesz, że będą rzeczy które po prostu Ty sam chciałbyś uchwycić i uwiecznić, bo tam kamerzysta kamerzystą, czyjeś foto też ale wiem jak to potem jest się doprosić o takie rzeczy. Nie wiem co jeszcze, jak co to pisz.., no i dobrej zabawy!