Wyświetl pojedynczy post
Kandzior
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20263
Stary 08.01.2011, 15:42
krzysiek92 napisał(a):Wyświetl post
studniówka za parę godzin! wypada dziewczynie kupić bukiet/ pojedynczy kwiat? coś jeszcze o czym mogłem zapomnieć..? konkrety proszę..
Raczej jeden jakiś kwiatek. Kup różę ładnie Ci tam pani za ladą ją przystroi, z ceną do dyszki się zmieścisz raczej. Skołuj sobie jakiś aparacik jeśli wiesz, że będą rzeczy które po prostu Ty sam chciałbyś uchwycić i uwiecznić, bo tam kamerzysta kamerzystą, czyjeś foto też ale wiem jak to potem jest się doprosić o takie rzeczy. Nie wiem co jeszcze, jak co to pisz.., no i dobrej zabawy!
Odpowiedz cytując