Wyświetl pojedynczy post
christof20
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39452
Stary 08.01.2011, 15:35
AYALA napisał(a):Wyświetl post
ja bym sie cieszył jakby Kuźbik za niewielkie pieniądze wyszukał napastnika co by chociaż te 10 bramek na wiosne ustrzelił ale takich za free czy za 300 tyś € się nie znajdzie
Raczej mało prawdopodobne. Za takie pieniądze to jedynie:
a) napastnik, który w karierze strzelił jednego gola
b) napastnik może i skuteczny, ale mający ze 33 lata

Żadna z powyższych opcji nas nie interesuje.

szczebel napisał(a):
A ja uprzedzę wszystkich
28.02 Valckx : Nikogo nie kupiliśmy , bo jesteśmy przygotowani na ofensywę transferową latem.
Tak, a latem dowiemy się, że Wisła jest tak mocna, że nie potrzebuje zadnych wzmocnień. Prasa znów wymyśli, ze ma do nas przyjść Agali, Smicer czy inny Tristan, pojawi się też kilka nazwisk nikomu w Polsce nieznanych, ale klub raz dwa wszystko zdementuje, wzorem Jeża
Ostatnio edytowane przez christof20 : 08.01.2011 o godz. 18:05.
Odpowiedz cytując