JrQ- napisał(a):

Nikt nie mówi o tylu golach, bo dawno od nas tylu goli nie strzelił, chyba Brożek 22 ostatnio.
Ale jakby strzelił 15? to już by było coś.
|
A jakby strzelił 115? Niby jakie są przesłanki że strzeli 15 goli jak w najlepszym swoim sezonie strzelił 8.