Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39451
Stary 08.01.2011, 15:26
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
Nikt nie mówi o tylu golach, bo dawno od nas tylu goli nie strzelił, chyba Brożek 22 ostatnio.
Ale jakby strzelił 15? to już by było coś.
A jakby strzelił 115? Niby jakie są przesłanki że strzeli 15 goli jak w najlepszym swoim sezonie strzelił 8.
Odpowiedz cytując