Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39449
Stary 08.01.2011, 15:21
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
Nikt nie mówi o tylu golach, bo dawno od nas tylu goli nie strzelił, chyba Brożek 22 ostatnio.
Ale jakby strzelił 15? to już by było coś.
ja bym sie cieszył jakby Kuźbik za niewielkie pieniądze wyszukał napastnika co by chociaż te 10 bramek na wiosne ustrzelił ale takich za free czy za 300 tyś € się nie znajdzie
Ostatnio edytowane przez AYALA : 08.01.2011 o godz. 15:24.
Odpowiedz cytując