JrQ- napisał(a):

Nikt nie mówi o tylu golach, bo dawno od nas tylu goli nie strzelił, chyba Brożek 22 ostatnio.
Ale jakby strzelił 15? to już by było coś.
|
ja bym sie cieszył jakby Kuźbik za niewielkie pieniądze wyszukał napastnika co by chociaż te 10 bramek na wiosne ustrzelił ale takich za free czy za 300 tyś € się nie znajdzie