Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39447
Stary 08.01.2011, 15:17
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Hmm, bardzo dziwna logika...facet nie strzelal goli w lique 2, nie strzelal w drugiej lidze greckiej(tzn. strzelal niewiele), a po transferze do Polski nagle zdobedzie te 20-25 goli . Nie robmy sobie jaj. Odpady, ktore nie poradzily sobie w przecietnych ligach zachodnich, nie poradza sobie tez w Polsce...slaby grajek nie zmieni sie nagle w dobrego . Musimy sie skupic przede wszystkim na Balkanach, na ligach naszych sasiadow, Afryce czy Ameryce Pld, czyli z panstw z ktorych mozemy kogos wylowic. Wiadomo, ze nie bedzie nas stac na gracza zdobywajacego seryjnie bramki np. w Grecji, a nie strzelajacy nam nie potrzebny.
Nikt nie mówi o tylu golach, bo dawno od nas tylu goli nie strzelił, chyba Brożek 22 ostatnio.
Ale jakby strzelił 15? to już by było coś.
Odpowiedz cytując