Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39442
Stary 08.01.2011, 14:58
Karherop napisał(a):Wyświetl post
4.01.Valckx: O napastniku rozmawiam z dwoma klubami
7.01 Valckx : „Jeśli kibice by się nie martwili…”
8.01 Valckx : Trzy transferowe priorytety
...
9.01 Valckx: Praca skauta nie jest prosta
10.01.Valckx : Mamy kilka opcji
11.01 Valckx : Cierpliwość popłaca
...
17.01 Valckx : Mamy jeszcze dużo czasu

27.02.Valckx - cały czas szukamy
Odpowiedz cytując