pysio napisał(a):

Nie byłeś na Woodstocku to zamilcz na jego temat - bo również ja mógłbym powiedzieć, że na pielgrzymki na Jasną Górą jeżdżą tylko debile.. na youtubie jest masa filmów, głównie reportaże TVN'u, które dobitnie pokazują kulturę ów pielgrzymów.. Widzisz podobieństwo?
|
Kulturę kibiców TVN też dobitnie pokazuje. Ja tam im nie wierze, Ty rób co chcesz
