Nikt nie broni pchac sie innym do szkolek

Lech cos przynajmniej robi. Reszta musi szkolic swoich i tym sie zajac jak najlepiej.
Legia i Wisla jako takie rezerwy ma wiec spokojnie powinni sobie poradzic i bez pchania sie z lapami do szkolek prowadzonych w innych miastach.
'
Inna sprawa ze w tej chwili w Szamotulach nie ma zadnego konkretnie wybijajacego sie zawodnika. Oczywiscie ktos sie pojawi, bo zawsze u nich szkolenie bylo na wysokim poziomie.