Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7798
Stary 08.01.2011, 14:48
Nikt nie broni pchac sie innym do szkolek Lech cos przynajmniej robi. Reszta musi szkolic swoich i tym sie zajac jak najlepiej.
Legia i Wisla jako takie rezerwy ma wiec spokojnie powinni sobie poradzic i bez pchania sie z lapami do szkolek prowadzonych w innych miastach.
'
Inna sprawa ze w tej chwili w Szamotulach nie ma zadnego konkretnie wybijajacego sie zawodnika. Oczywiscie ktos sie pojawi, bo zawsze u nich szkolenie bylo na wysokim poziomie.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując