Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5242
Stary 08.01.2011, 14:42
Watts napisał(a):Wyświetl post
To nie regen, ten gość jest prawdziwy. Jakieś jaja
http://www.rdn.pl/d_galeria/01079/duze/024.jpg

Gwiazda ManCity.

W kolejce Real, Barcelona, Chelsea, Milan...wszystkie oferty odrzucałem oczywiście.

ps: uważacie że powinienem wpisać go w temacie "gdybym był...."?
Taki talent pod nosem, a Wisla szuka po Holandiach...eehh.
Odpowiedz cytując