Watts napisał(a):

To nie regen, ten gość jest prawdziwy. Jakieś jaja
|
http://www.rdn.pl/d_galeria/01079/duze/024.jpg 
Gwiazda ManCity.
W kolejce Real, Barcelona, Chelsea, Milan...wszystkie oferty odrzucałem oczywiście.
ps: uważacie że powinienem wpisać go w temacie "gdybym był...."?

Taki talent pod nosem, a Wisla szuka po Holandiach...eehh.