bartek89TS napisał(a):

|
Po artykule na oficjalnej i po tym co powiedział Valckx, wnioskuje że nie będzie wiecej transferów..."Trzy transferowe priorytety" To w takim razie kto powiedział, że oprucz tych trzech bedą jakieś inne?Czyli będą trzy dobre transfery, a jak sie uda to jeszcze może jakiś, ale taki na poziomie Branco?
|
To źle wnioskujesz. Oczywiście nie wiemy ile będzie transferów , może być 2 , może 3 a może 5 - najważniejsze żeby były dobre a z tej wypowiedzi z pewnością nie wynika że będą trzy transfery i ani jednego więcej. Po prostu priorytetami są dla nas te trzy pozycje a to nie znaczy ,że nie może do nas przyjść ,np. dobry skrzydłowy w tym okienku albo rozgrywający .