MuminPat221 napisał(a):

|
Mam pytanie do braci z Wrocławia. Ile kosztuje Bilet na pociąg do Wrocławia i czy jest jakiś powrotny pociąg do Krk około północy?
|
Takie glupie pytanie, czemu pytanie akurat do kibicow Slaska ?
PS. pkp.pl
LuKaS TSW napisał(a):

|
Najpierw po polsku się naucz,"jak szedłem" do szkoły.
|
Cytujac Baltroczyka, szlem to blisko, szedlem daleko
