Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20259
Stary 08.01.2011, 13:47
MuminPat221 napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie do braci z Wrocławia. Ile kosztuje Bilet na pociąg do Wrocławia i czy jest jakiś powrotny pociąg do Krk około północy?
Takie glupie pytanie, czemu pytanie akurat do kibicow Slaska ?

PS. pkp.pl
LuKaS TSW napisał(a):Wyświetl post
Najpierw po polsku się naucz,"jak szedłem" do szkoły.
Cytujac Baltroczyka, szlem to blisko, szedlem daleko
Ostatnio edytowane przez mic : 08.01.2011 o godz. 13:50.
Odpowiedz cytując