Wyświetl pojedynczy post
bartek89TS
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39433
Stary 08.01.2011, 13:43
radek2323 napisał(a):Wyświetl post
nikt z klubu nie powiedział ze benda tylko 3 albo 4 wzmocnienia skad masz takie info?
Po artykule na oficjalnej i po tym co powiedział Valckx, wnioskuje że nie będzie wiecej transferów..."Trzy transferowe priorytety" To w takim razie kto powiedział, że oprucz tych trzech bedą jakieś inne?Czyli będą trzy dobre transfery, a jak sie uda to jeszcze może jakiś, ale taki na poziomie Branco?
Odpowiedz cytując