radek2323 napisał(a):

nikt z klubu nie powiedział ze benda tylko 3 albo 4 wzmocnienia skad masz takie info ?
|
Po artykule na oficjalnej i po tym co powiedział Valckx, wnioskuje że nie będzie wiecej transferów..."Trzy transferowe priorytety" To w takim razie kto powiedział, że oprucz tych trzech bedą jakieś inne?Czyli będą trzy dobre transfery, a jak sie uda to jeszcze może jakiś, ale taki na poziomie Branco?