Wyświetl pojedynczy post
radek2323
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39431
Stary 08.01.2011, 13:30
bartek89TS napisał(a):Wyświetl post
Dobra nie powiem, że Stan Valckx nie ma pomysłu na Wisłe i że źle gada, ale przed sprzedażą trzech dla Nas ważnych piłkarzy, a w jednym przypadku bardzo ważnym była mowa, że drużyna zostanie wzmocniona 3-4 piłkarzami.Pozbylismy sie trzech i nadal mają być trzy wzocnienia.W tej chwili wychodzi na to, że się nie wzmacniamy tylko łatamy dziury po piłkarzach którzy odeszli.Jesli chcemy się wzomcnic to musiało by przyjść 6 piłkarzy na tym ponoć wysokim poziomie jak Ci "którzy mają przyjść"...Jakoś nie wyobrażam sobie, że to wszystko będzie takie kolorowe...

nikt z klubu nie powiedział ze benda tylko 3 albo 4 wzmocnienia skad masz takie info?
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!


Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując