bartek89TS napisał(a):

|
Dobra nie powiem, że Stan Valckx nie ma pomysłu na Wisłe i że źle gada, ale przed sprzedażą trzech dla Nas ważnych piłkarzy, a w jednym przypadku bardzo ważnym była mowa, że drużyna zostanie wzmocniona 3-4 piłkarzami.Pozbylismy sie trzech i nadal mają być trzy wzocnienia.W tej chwili wychodzi na to, że się nie wzmacniamy tylko łatamy dziury po piłkarzach którzy odeszli.Jesli chcemy się wzomcnic to musiało by przyjść 6 piłkarzy na tym ponoć wysokim poziomie jak Ci "którzy mają przyjść"...Jakoś nie wyobrażam sobie, że to wszystko będzie takie kolorowe...
|
nikt z klubu nie powiedział ze benda tylko 3 albo 4 wzmocnienia skad masz takie info

?