Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Donson
Senior Member
Od: 03.2004
Offline
#
20256
08.01.2011, 13:26
LuKaS TSW
napisał(a):
Najpierw po polsku się naucz,"jak szedłem" do szkoły.
Co ty taki purysta? w Krakowie masa ludzi tak mówi, zwłaszcza starszych.
Zdarza się że mówią wiater zamiast wiatr i na pole wychodzą...
JESTEM LAMUSEM
Donson
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Donson
Znajdź inne posty napisane przez Donson