Wyświetl pojedynczy post
SWEET_83
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39429
Stary 08.01.2011, 13:07
Wisła czeka ,my czekamy na pierwszy transfer tego roku i nadal nic...

Ukazał sie smieszny komiks na jednej stronie na temat transferów... Dzieje sie podobnie jak w Legii i moze własnie tak sie zakonczyc jak w tym komiksie... Gdzie te transfery?

Oto KOMIKS który jest smieszny ale rzeczywisty...

fotoo.pl/zdjeci a/files/2011-01/75c2a406.jpg
Odpowiedz cytując