Wisła czeka ,my czekamy na pierwszy transfer tego roku i nadal nic...
Ukazał sie smieszny komiks na jednej stronie na temat transferów... Dzieje sie podobnie jak w Legii i moze własnie tak sie zakonczyc jak w tym komiksie... Gdzie te transfery

?
Oto KOMIKS który jest smieszny ale rzeczywisty...
fotoo.pl/zdjeci a/files/2011-01/75c2a406.jpg