Wyświetl pojedynczy post
..DRAGON..
Banita
 
Od: 06.2004
Skąd: 19 lat na R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4986
Stary 08.01.2011, 13:07
Przywitać adasia i złamać mu kariere jak jednemu judaszowi- Dolha - co? ty wiesz co!!! to byloby piękne!!!
Odpowiedz cytując