Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
..DRAGON..
Banita
Od: 06.2004
Skąd: 19 lat na R22
Offline
#
4986
08.01.2011, 13:07
Przywitać adasia i złamać mu kariere jak jednemu judaszowi- Dolha - co? ty wiesz co!!! to byloby piękne!!!
..DRAGON..
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez ..DRAGON..