W kazdym FMie sa kluby kopalnie talentow, najbardziej spektakularna byla Gwardia Warszawa w CM01 bodajze gdzie Harasimowicz i Swietochowski byli najlepszymi graczami w calej grze, FM2009 (na patchu Przemoo) Bruk-Bet po ktoryms sezonie byl trzecim najbogatszym klubem w Polsce i generowaly sie w nim super talenty, ale takiego (prze)Kota to jeszcze nie bylo
Pamiętam jak dziś Marcina Harasimowicza i bodaj Łukasz Świętochowski prze mega talenty jakim klubem bym nie grał zawsze tą dwójkę brałem
