Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#871
Stary 08.01.2011, 12:11
Z paliwem nigdy nie wiadomo jak się trafi. Najgorzej u pana Czesia gdzie ma beczkę z paliwem zakopaną na podwórku.


Ile to razy były przypadki że goście z Shella odjechali 300 metrów i V-Power wtryski zapchał bo się okazało że na dnie zbiornika jakieś gówno było.


Ja tankuje od wielu lat na Neste - jak po 2 latach filtr paliwa wymieniałem to wyglądał jak nowy - ani śladu nalotu więc mogę obiema rękami Neste polecić - po co przepłacać ?
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując