Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39425
Stary 08.01.2011, 11:01
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Wisła chce sie pozbyc Branco.
http://www.fakt.pl/Wisla-chce-sie-po...y,92405,1.html

Gdyby nie to że zarabia miesięcznie 60 tyś zł to dałbym mu jeszcze pół roku na pokazanie swoich umiejętności.
przecież koleś ma kontrakt jeszcze tylko pół roku i całe szczęście
Odpowiedz cytując