For_FuN_ napisał(a):

|
Mam nadzieje, ze to jakas plotka, bo facet malo goli strzelil w czasie swojej kariery, a po drugie - w sezonie rozgrywa tez nie za duzo spotkan(pewnie albo kontuzjowany, albo ma problemy z przebiciem sie do skladu). Pod lupe biore cala jego dotychczasowa kariere. W dodatku 27 lat, czyli gdyby sie z nami zwiazal, bylby to raczej ostatni powazny kontrakt w jego zyciu.
|
Gdyby strzelał więcej, grałby pewnie w jakimś lepszym teamie.
Poza tym nie przesadzaj, to Atromitos to niedawno awansował, pokaż mi zawodnika z polskiej lidze, który gra w beniaminku ma podobne staty CO SEZON.