Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39423
Stary 08.01.2011, 10:51
Wisła chce sie pozbyc Branco.
http://www.fakt.pl/Wisla-chce-sie-po...y,92405,1.html

Gdyby nie to że zarabia miesięcznie 60 tyś zł to dałbym mu jeszcze pół roku na pokazanie swoich umiejętności.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 08.01.2011 o godz. 11:00.
Odpowiedz cytując