tarantulaw2 napisał(a):

|
Mam pytanie. Od teraz zawsze na Com-Com będa futsalowcy grali, czy to tylko jednorazowo?
|
Jednorazowo (w sensie, że teraz, jakby był jakiś "wypadek" to może kiedyś jeszcze). Na Bronowiance maja jakis turniej pingponga czy czegoś, a hala na Wiśle jest jeszcze nie przystosowana.
Rundę rewanżową mamy zacząć zgodnie ze wszystkimi znakami na ziemi i niebie już na R22.
Cel jest jasny - Mistrzostwo Polski! - wywiad z B. Korczyńskim >>