Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 08.01.2011, 10:29
tarantulaw2 napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie. Od teraz zawsze na Com-Com będa futsalowcy grali, czy to tylko jednorazowo?
Jednorazowo (w sensie, że teraz, jakby był jakiś "wypadek" to może kiedyś jeszcze). Na Bronowiance maja jakis turniej pingponga czy czegoś, a hala na Wiśle jest jeszcze nie przystosowana.


Rundę rewanżową mamy zacząć zgodnie ze wszystkimi znakami na ziemi i niebie już na R22.

Cel jest jasny - Mistrzostwo Polski! - wywiad z B. Korczyńskim >>
Odpowiedz cytując