Dla mnie to wszystko co teraz ma miejsce jest bardzo dziwne, jest dyrektor, mamy skatów którzy oglądali grajków, niby są pieniądze, właściwie to my powinniśmy podpisywać tylko umowy, a tu wszystko stoi. Bardzo ciekawi mnie ten wyjazd Basałaja do USA, podobno w kwestii sponsora, to nie jest normalne aby prezes wyjechał sobie na ponad tydzień do stanów w tak ważny momencie okienka. Przecież nowi zawodnicy mieli już być na pierwszym treningu itp, skoro on po coś tam pojechał to nie chodzi tu chyba o zakład budowlany Jana Kowalskiego tylko coś znacznie poważniejszego.
Ciekawe czy on tam sam pojechał czy może nawet z Cupiałem wtedy mogliby dobić poważniejszego dealu.
Chyba, że wziął kasę za Brożków i pojechał się zabawić
