Wyświetl pojedynczy post
damian755
Senior Member
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20248
Stary 08.01.2011, 10:10
Czy mógby mi ktoś napisać po angielsku historie jak szłem do szkoły i złamałem noge, bardzo prosze
DZISIAJ RECE KLASZCZĄ, JUTRO CIE UDUSZA. TAK WYGLĄDA KIBICOWANIE W POLSCE Z IDOLA DZISIAJ , JUTRO ROBI SIE DEBILA I NIEUDACZNIKA!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując