Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
damian755
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
20248
08.01.2011, 10:10
Czy mógby mi ktoś napisać po angielsku historie jak szłem do szkoły i złamałem noge, bardzo prosze
DZISIAJ RECE KLASZCZĄ, JUTRO CIE UDUSZA. TAK WYGLĄDA KIBICOWANIE W POLSCE Z IDOLA DZISIAJ , JUTRO ROBI SIE DEBILA I NIEUDACZNIKA!!!!!!!!!!!!
damian755
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do damian755
Znajdź inne posty napisane przez damian755