Temat
:
WOŚP w Krakowie
Wyświetl pojedynczy post
SkMk
Senior Member
Od: 10.2005
Skąd: stamtąd
Offline
#
354
08.01.2011, 10:04
Schodząc z tematu polityczności WOŚP to do dziś mam w pamięci osiedlową patologię zacierającą ręce na myśl o tym, że jak co roku będą zbierać pieniądze do puszek. Oczywiście pobierając odpowiednią prowizję. O dziwo, przodowały w tym dziewczyny
.
W życiu ważne są tylko chwile...
SkMk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SkMk
Znajdź inne posty napisane przez SkMk