Wyświetl pojedynczy post
SkMk
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: stamtąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#354
Stary 08.01.2011, 10:04
Schodząc z tematu polityczności WOŚP to do dziś mam w pamięci osiedlową patologię zacierającą ręce na myśl o tym, że jak co roku będą zbierać pieniądze do puszek. Oczywiście pobierając odpowiednią prowizję. O dziwo, przodowały w tym dziewczyny .
W życiu ważne są tylko chwile...
Odpowiedz cytując