Temat
:
Futsal Wisła Kraków
Wyświetl pojedynczy post
CarloResoort
PNU '06
Od: 03.2003
Offline
#
99
08.01.2011, 10:03
Uważać na meczu - gdyż 200 metrów dalej na Tomexie turniej kibiców Hutnika
CarloResoort
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do CarloResoort
Znajdź inne posty napisane przez CarloResoort