Lysy napisał(a):

|
Ja uważam , że skończy jak Szymkowiak. Po pół roku przekonają się na co naprawdę Pawła stać (z całym szacunkiem) i zaczną gorączkowo szukać napastnika o klasie "international" - chciałbym się mylić.
|
Przeczysz sam sobie bo Szymkowiak był tam bogiem więc jak skończy tak jak on to nie będą nikogo szukać...