Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39411
Stary 08.01.2011, 01:42
Ja tutaj czegoś nie rozumiem. Od lat były narzekania, jak to sprzedajemy najlepszych, a nowych nie ma kto ściągać, bo był tylko Kapka. Teraz Jest Valckx, rozszerzona sieć skautów, mamy 8 stycznia, a tutaj już wielka tragedia, że nie ma transferów. Valckx to nie jest byle kto i do ostatniego dnia okienka transferowego należy mu się zaufanie.
W innych klubach jak przychodzi ktoś nowy, to zazwyczaj jest optymizm i że będzie to wielkie wzmocnienie, za to tutaj na forum, nie ważne kto przyjdzie to i tak narzekania. Odszedł Paweł Brożek, który odejść miał już od 3 sezonów, więc tutaj żadnego zaskoczenia być nie powinno. Klub go nie wypchnął na siłę, on również chciał odejść. Nie pamiętacie też, jak jeszcze dosyć niedawno chcieliście się pozbyć Brożków, bo to święte krowy i w dupie mają zaangażowanie w grę?
Piotr Brożek i tak od niemal sezonu był kompletnie nieprzydatny, więc za nim płakać nie będę. To jest ta wielka wyprzedaż?
Pawełek dostawał niezły kontrakt, to wybrał Turcję.
Latem odeszło tak naprawdę 2 podstawowych zawodników, czyli Marcelo i Głowacki. Diaz to przecież było "drewno" przeklinane na tym forum, dopiero w chwili, gdy ogłoszono jego odejście zyskał tutaj wielkie uznanie. Robicie tutaj istną katastrofę, a tak naprawdę nawet transfery letnie w sporej części nie były takie złe, jak się wydawało - Cikos, Bunoza, Paljić, Chavez.

Dajmy im czas na pracę, na pewno ktoś przyjdzie, ktoś kto z miejsca dostanie tutaj etykietę sprowadzonego szrotu, a na boisku bardzo prawdopodobne, iż pokaże więcej niż typowy szrot.
Lepiej ściągnąć graczy na spokojnie, po ich bacznej obserwacji i kontrakcie jak najlepszym dla klubu, abyśmy nie mieli kolejnych 700tys ojro, czy kontraktów a'la Łobodziński i Garguła, gdzie gracze pobierają ogromne pieniądze a rzadko kiedy grają, lub nie grają na odpowiednio wysokim poziomie.
Zdecydowanie wolę taką politykę, niż to co robi w Polonii Wojciechowski - nakupował graczy, dał im ogromne kontrakty, a jak to wszystko wyszło, to wszyscy widzimy. Nasze shit transfery bardziej wypaliły, niż ich wielomilionowe i głośne transfery. Legia naściągała graczy, wyreklamowała ich jako nowe gwiazdy, mieli miażdżyć każdego w lidze, jak te miażdżenie wyszło, to też zobaczyliśmy.

Chociaż trochę wiary i zaufania, to tylko tyle i aż tyle.
Odpowiedz cytując