Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39409
Stary 08.01.2011, 01:09
Sopranos napisał(a):Wyświetl post
Valckx ma rację, tylko trzeba wiedzieć o czym on mówi. Ty zaś niestety nie sprawiasz wrażenia zbyt błyskotliwego.
Ty za to porażasz inteligencją, w dodatku nadajesz z Holendrem na tych samych falach. Super.
Tylko że widzisz, ktoś kto nie potrafi czytać w myślach, z wyrazu twarzy czy ruchu brwi Stana może tylko przeanalizować jego wypowiedzi. A te mieszczą się pomiędzy skrajnym banałem a ostrym kretynizmem.

Wysoki, dobrze zastawiający się napastnik to przyjdzie, ale na pewno nie do nas - bo to jest najbardziej poszukiwany typ zawodnika na najdroższą pozycję. Chyba, że mówimy o jakimś "snajperze" z garbem albo platfusem, taki na pewno w końcu zasili nasze szeregi, może nawet strzeli z jedną bramkę zanim mu podziękujemy.

Więc może zejdź z wysokiego konia, przestań traktować innych jak debili, bo argumentów nie masz. Myślenie życzeniowe ich nie zastąpi.

Jest wyprzedaż, nawet tego się nie ukrywa, bo już nie sposób. Trzeba się z tym pogodzić, ale to nie znaczy, że mamy grzecznie łykać żałosne wytłumaczenia Basałaja i jego pachołków.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.01.2011 o godz. 01:13.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując